Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

 

 

عضویت طلایی چیست ؟

                                                   

 

امروزه  اینترنت جزء لاینفک زندگی  افرادیست که همگام  با فناوری های  روز  و در دسترس ، روزگار خود را سپری می کنند .و در این دنیای پرهیاهوی اینترنت ، بازاریابی و اطلاع رسانی ایمیلی یکی از روشها و متد های  ارائه خدمات و جلب توجه مخاطب به محصولات و سرویس های شرکت ها و اشخاص است. و با توجه به اینکه هر پدیده ای   علاوه بر سودمند بودن  دارای اشکالات و مضراتی نیز    می باشد می بایست تمام کسانی که  در زمینه ای فعالیت دارند و برای آن برنامه ریزی ها و اهداف گذاری نموده اند  و در جهت ماندگار شدن در این جایگاه و پیشرفت روز بروز تمام تلاش خود را بکار می گیرند که از زیان های محصولات و خدمات خود کاسته و بر فواید و دلپذیر بودن آن بیفزایند.

یکی از مضرات و بی اعتبار شدن  صنعت  ایمیل مارکتینگ  بحث اسپم و اسپمینگ شدن ارسالی ها به  پست الکترونیک مخاطبان  می باشد .

گروه تخصصی پیک رسان جهت جلوگیری  از این مشکل علاوه بر بکارگیری آخرین تکنیک ها و متد های روز این صنعت در نظر دارداز شیوه ای دیگر نیز بهره مند گردد که برای معرفی این روش می بایست گفت که پیک رسان دریافت اطلاعات را به مخاطبان خود واگذار می کند و فقط مطالب و آگهی های مورد علاقه مخاطبان به اینباکس آنان ارسال خواهد شد و از ارسال مطالب و آگهی هایی که هیچ سنخیتی با مخاطب ندارد جلوگیری بعمل خواهد آمد . برای شناسایی  این مخاطبان پیک رسان طرحی بعنوان عضویت طلایی راه اندازی نموده تا مخاطبانی که خواستارند فقط مطالب و آگهی های مورد نیاز و علاقه خود را دریافت نمایند در این طرح ثبت نام نموده و علاوه بر این از مزایا و پاداش های دیگری نیز برخوردار شوند .

افرادی که  بعنوان عضو طلایی شرکت ثبت نام و پذیرفته شده اند از مزایا ی  منحصر به فردی نسبت به مخاطبان عادی  برخوردار شوند .

1-  دریافت  مطالب و آگهی های مورد علاقه 

2-  دریافت هدایا  ویژه بصورت نقدی یا غیر نقدی پس ازهر دریافت  مطلب  یا آگهی

3-  شرکت در پروژه های گروه و دریافت  دستمزد

4-  تخفیف در ارسال  مخصوص مخاطبان طلایی

5-  شرکت رایگان در همایش  ها و جلسات  عمومی پیک رسان ( در سراسر کشور )

6-  دریافت کد مخصوص عضویت طلایی