Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

ارسال هدفمند چیست ؟

 

 

 در این طرح ارسال فقط به مخاطبین خاص و از قبل مشخص شده ارسال خواهد شد و درخواست کننده با در نظر گرفتن مخاطب  های مخصوص به خود پکیج یا پکیج های مورد نظر را سفارش می دهد.

البته در این طرح به دوزیر مجموعه تقسیم خواهد شد : 1- ارسال بافرم 2- ارسال بدون فرم

که در  مجموعه بافرم ایمیل مورد نظر به همراه فرم طراحی شده ای از طرف درخواست کننده آماده شده است ( فرم ثبت نام ، درخواست ، نظرسنجی و ....) در قالب ایمیل گنجانده شده و ارسال خواهد شد.

 نوع مخاطبین

در این طرح مخاطبان به گروه های تخصصی تقسیم شده اند که ارسال مطلب فقط به آن گروه ارسال خواهد شد که  بازدهی و اثر بخشی فراوانی خواهد داشت .   

نمونه : شما نرم افزاری را تولید نموده اید که مخصوص مدیریت هتل است و با انتخاب   پکیجی که مخاطبان آن صاحبان یا مسئولان هتل هستند آگهی خود را فقط به آنان خواهید رساند. و این درصد موفقیت فروشتان را افزایش خواهد داد . 

 تعداد مخاطبین 

 

 

  این تعداد با توجه به نوع کاربری و  پس از تست های فعال بودن انتخاب و جمع بندی شده اند که در هر بار ارسال متفاوت و متغیر خواهند بود .

 

تضمین اینباکس

با توجه به نوع مخاطب و همچنین نوع سرویس دهنده ایمیل آنها ( یاهو ، جیمیل و . . .) و همچنین سیاست گذاری های متغیر و متفاوت آنها در دوره های مختلف نمی توان تضمین 100 درصداینباکس را داد ولی تیم  پیک رسان بدلیل بروز بودن و بکار گیری آخرین متد و روش های ارسال این در صد تضمین را به حداکثر خواهد رسانید(99%) که با توجه به خط مشی تیم که  صادق بودن  در ارائه خدمات و هم راه وشریک دانستن خود در موفقیت سفارش دهنده در ارائه یک ایمیل مارکتینگ موفق ،تمام تلاش خود را خواهد نمود .


ارسال پیشنمایش تایید

 

بدلیل اینکه ارسال ها فقط یکبار و بصورت انبوه انجام خواهد شد و هرگونه بی دقتی و اشکال در مطالب و طراحی موجب عدم موفقیت و بازدهی  پایین می شود تیم پیک رسان قبل از ارسال نهایی نمونه ای از ایمیل آماده ارسال را به مخاطب جهت بازبینی و تایید یا تغییر فرستاده و پس از تایید نهایی و برطرف کردن مشکلات ارسال خواهد نمود .

 

 

 


تست اسپم :

 

تیم پیک رسان  جهت جلوگیری از ورود مطالب ارسالی به پوشه اسپم مخاطب قبل از ارسال یک تست اسپم  از مطالب و اجزا ایمیل ارسالی با آخرین و بروزترین سیستم تست اسپم   آنلاین خواهد گرفت . تا با خیالی آسوده نسبت به ارسال اقدام نماید.

 

مشاوره رایگان

 

  تیم پیک رسان جهت افزایش بازدهی و همچنین بالا بردن درصد باز کردن و خواندن مطالب ارسالی به درخواست کننده با توجه به نوع پکیج انتخابی مشاوره رایگان ارائه خواهد نمود .

 

 

 

گزارش تحلیلی

 

 تیم پیک رسان پس از هر ارسال ، یک گزارش تحلیلی  به همراه نمودار آماری جهت اطلاع از نتیجه ارسال دریافت به درخواست کننده ارسال خواهد نمود .

 


طراحی

 

 هر آگهی و ایمیل تبلیغاتی جهت جلب توجه و رقبت مخاطبان برای خواندن آن می بایست طراحی گرافیکی جالب و جذابی داشته باشد . واحد گرافیک پیک رسان با بکارگیری گرافیست های با تجربه و تحصیل کرده این امر مهم را با بهترین شیوه های طراحی روز ارائه خواهند نمود .

 


ارسال بصورت A/B

 

 یک از اهداف تیم پیک رسان به حداکثر رساندن درصد باز شدن مطلب ارسالی توسط مخاطب است که یکی از شیوه های پرکاربرد و نتیجه بخش ، روش ارسال A/B می باشد.

 

در این روش ابتدا مخاطبین مورد نظر به دو گروه کوچک تقسیم شده و ایمیل آماده شده با 2 موضوع متفاوت به این گروه ها ارسال خواهد شد ( گروه A یک موضوع و گروه  Bموضوع دیگر)  سپس با توجه به درصد بازشدن موضوعی که بیشترین بازدید و خواندن را داشت ارسال نهایی انجام خواهد شد .

 


مدت ارسال

 

 با توجه به شیوه های اسپم سازی سرویس های ارائه دهنده ایمیل ( یاهو ، جیمیل و . . . ) که  دریافت ارسال انبوه با یک یا چند آی پی در مدت زمان کوتاه می باشد تیم پیک رسان با درنظر گرفتن تعداد مخاطب و همچنین محتوای ارسالی جهت بالا بردن درصد اینباکس مدت زمان ارسال را تنظیم خواهد نمود .

 


ارسال فایل همراه  

ممکن است درخواست کننده به خواهد به همراه ایمیل فایلی به آن اضافه و ارسال شود  سیستم ایمیل مارکتینگ پیک رسان این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده است