Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

 

طرح الماس 

در طرح الماس  ایمیل های تبلیغاتی و اطلاع رسانی شما با توجه به سرویس انتخاب شده  و تکمیل فرم ارسال  به همان تعداد تعیین شده  با درصد تضمیمی 99 درصد به اینباکس آنها وارد خواهد شد.

 

چرا 99 درصد تضمین انباکس ؟

 

در این طرح تیم پیک رسان با آخرین  فن آوری و تکنیک های ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی و اطلاع رسانی  که موجب   بازدهی  و درصد انباکس بالا خواهد شد  را بکار گیری خواهد نمود .

 

در ایمیل مارکتینگ هیچ گونه تضمین 100 درصد نداریم  بغیر از تبلیغ و عوام فریبی

 

تعداد مخاطبین                               

  این تعداد با توجه به نوع کاربری و  پس از تست های فعال بودن انتخاب و جمع بندی شده اند که در هر بار ارسال متفاوت و متغیر خواهند بود .

 

تضمین اینباکس 

                                                                              

با توجه به نوع مخاطب و همچنین نوع سرویس دهنده ایمیل آنها ( یاهو ، جیمیل و . . .) و همچنین سیاست گذاری های متغیر و متفاوت آنها در دوره های مختلف نمی توان تضمین 100 درصداینباکس را داد ولی تیم  پیک رسان بدلیل بروز بودن و بکار گیری آخرین متد و روش های ارسال،این در صد تضمین را به حداکثر خواهد رسانید(99%) که با توجه به خط مشی تیم پیک رسان، صادق بودن درارائه خدمات و هم راه وشریک دانستن خود در موفقیت سفارش دهنده در ارائه یک ایمیل مارکتینگ موفق  ، تمام دانش و تجربه خود رابرای رسیدن به این مهم بکار خواهد گرفت .

ارسال پیشنمایش تایید

بدلیل اینکه ارسال ها فقط یکبار و بصورت انبوه انجام خواهد شد و هرگونه بی دقتی و اشکال در مطالب و طراحی موجب عدم موفقیت و بازدهی  پایین می شود تیم پیک رسان قبل از ارسال نهایی نمونه ای از ایمیل آماده ارسال را به مخاطب جهت بازبینی و تایید یا تغییر فرستاده و پس از تایید نهایی و برطرف کردن مشکلات ارسال خواهد نمود .

 

تست اسپم

تیم پیک رسان  جهت جلوگیری از ورود مطالب ارسالی به پوشه اسپم مخاطب قبل از ارسال یک تست اسپم  از مطالب و اجزا ایمیل ارسالی با آخرین و بروزترین سیستم تست اسپم  آنلاین خواهد گرفت . تا با خیالی آسوده نسبت به ارسال اقدام نماید.

 

 

مشاوره رایگان

  تیم پیک رسان جهت افزایش بازدهی و همچنین بالا بردن درصد باز کردن و خواندن مطالب ارسالی به درخواست کننده با توجه به نوع پکیج انتخابی مشاوره رایگان ارائه خواهد نمود .

 

 

 

گزارش تحلیلی

 تیم پیک رسان پس از هر ارسال ، یک گزارش تحلیلی  به همراه نمودار آماری جهت اطلاع از نتیجه ارسال دریافت به درخواست کننده ارسال خواهد نمود .

 

طراحی 

 

 هر آگهی و ایمیل تبلیغاتی جهت جلب توجه و رقبت مخاطبان برای خواندن آن می بایست طراحی گرافیکی جالب و جذابی داشته باشد . واحد گرافیک پیک رسان با بکارگیری گرافیست های با تجربه وتحصیل کرده این امر مهم رابا بهترین شیوه های طراحی روزارائه خواهندنمود .

 

ارسال بصورت A/B 

 یک از اهداف تیم پیک رسان به حداکثر رساندن درصد باز شدن مطلب ارسالی توسط مخاطب است که یکی از شیوه های پرکاربرد و نتیجه بخش ، روش ارسال A/B می باشد. 

در این روش ابتدا مخاطبین مورد نظر به دو گروه کوچک تقسیم شده و ایمیل آماده شده با 2 موضوع متفاوت به این گروه ها ارسال خواهد شد ( گروه A یک موضوع و گروه  Bموضوع دیگر)  سپس با توجه به درصد بازشدن موضوعی که بیشترین بازدید و خواندن را داشت ارسال نهایی انجام خواهد شد . 

بازه زمانی ارسال     

 با توجه به شیوه های اسپم سازی سرویس های ارائه دهنده ایمیل ( یاهو ، جیمیل و . . . ) که  دریافت ارسال انبوه با یک یا چند آی پی در مدت زمان کوتاه می باشد تیم پیک رسان با درنظر گرفتن تعداد مخاطب و همچنین محتوای ارسالی جهت بالا بردن درصد اینباکس مدت زمان ارسال را تنظیم خواهد نمود .

 

 

ارسال فایل همراه  

ممکن است به همراه مطلب ارسال فایلی به همراه آن ارسال شود و سیستم ایمیل مارکتینگ پیک رسان این امکان را برای درخواست کنندگان خود فراهم نموده است .